Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

SUKCES GRUPY KLIMA-THERM NA „FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016"

Sukces Grupy KLIMA-THERM na "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2016"

 

 

SUKCES GRUPY KLIMA-THERM NA „FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016"

 

W dniach 1-2 marca br. w Warszawie odbyło się doroczne, największe w Polsce spotkanie branży HVACR „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja”. Grupa KLIMA-THERM już po raz piąty zaprezentowała się na stoisku skupiającym kluczowe, powiązane kapitałowo spółki: KLIMA-THERM, KLIMOR i FG Poland. Odwiedzający wystawę mieli możliwość zapoznania się z komplementarną ofertą produktów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych sygnowanych wiodącymi w portfelu markami FUJITSU, KLIMOR, KLIMA-THERM by Clint, SABIANA oraz KAISAI.

 

Stoisko Grupy KLIMA-THERM cieszyło się dużym zainteresowaniem osób odwiedzających targi. Wśród eksponowanych nowości znalazły się urządzenia tj. m.in.: klimatyzator kasetonowy typu Split z nawiewem obwodowym FUJITSU AUXG18LRLB/ UTG-UKYA-W, klimatyzator ścienny FUJITSU Split dedykowany do pomieszczeń IT ASYG30LMTA/ AOYG30LMTA, kompaktowa centrala rekuperacyjna KCX500, czy kurtyna powietrzna AC100. Spółka FG Poland przedstawiła gamę systemów klimatyzacyjnych KAISAI, w tym KAISAI ECO – produktu pozycjonowanego w portfelu Grupy jako ekonomiczna alternatywna dla inwestycji niskobudżetowych. Wizerunkowym dopełnieniem, uatrakcyjniającym naszą prezentację na „Forum”, była profesjonalna obsługa baristyczna, dzięki której goście odwiedzający stoisko Grupy KLIMA-THERM mieli możliwość zasmakowania doskonałej, serwowanej w wielu wariantach kawy.

 

Imponująca frekwencja na stoisku to tylko jeden z czynników, które pozwalają zaliczyć obecność Grupy KLIMA-THERM na tegorocznych targach do szczególnie udanych. Portfolio dotychczasowych wyróżnień naszych spółek wzbogaciło się bowiem o nowe, cenne nagrody.

 

Pierwszy dzień 14. edycji „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” przyniósł Grupie KLIMA-THERM aż dwa prestiżowe trofea. Podczas uroczystego bankietu Stowarzyszenie Polska Wentylacja przyznało Danielowi Jaśkiewiczowi, Prezesowi Zarządu, nagrodę specjalną za szczególne osiągnięcia w branży, wskazując w uzasadnieniu swojego wyboru na liczne „sukcesy biznesowe i znalezienie synergii między markami KLIMOR i FUJITSU”. Drugim, niezwykle cennym, wyróżnieniem była statuetka DELTA 2016 dla spółki KLIMOR – nagroda Stowarzyszenia Polska Wentylacja o charakterze biznesowym, która wyróżnia firmy o największej dynamice obrotów z trzech ostatnich lat. Laureatów DELTY wyłoniono na podstawie badań rynku i analiz statystycznych przeprowadzonych na grupie przeszło 300 podmiotów gospodarczych działających w branży HVACR. KLIMOR z wynikiem 124 proc. zajął pierwsze miejsce w kategorii tzw. firm dojrzałych, działających na rynku od ponad 21 lat.

 

Kolejne otrzymane podczas „Forum” wyróżnienie to nagroda za „Najciekawszy Produkt 2016” przyznana modułowej centrali klimatyzacyjno-wentylacyjnej KLIMOR MCKS-CPR-HPM z hybrydowym odzyskiem ciepła eksponowanej na „Arenie Technologii”. Odwiedzający wystawę, w tym również Państwo, oceniali łącznie 64 zgłoszone do konkursu produkty, spośród których najwięcej głosów w kategorii ‘Wentylacja’ oddano właśnie na urządzenie marki KLIMOR. Nagroda „Produkt Roku” jest tym cenniejsza, że jako firma w tej kategorii otrzymaliśmy ją drugi rok z rzędu – wcześniej dla FUJITSU, tym razem zaś dla urządzenia KLIMOR. Wyrażone w ten sposób uznanie środowiska branżowego postrzegamy nie tylko poprzez pryzmat atrakcyjności samego produktu konkursowego, ale również w znacznie szerszym kontekście – jako wyznacznik najwyższego zaufania do jakości oferowanych przez nas urządzeń, za co serdecznie Państwu dziękujemy!