Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Split

KLIMA-THERM oferuje pełną gamę najnowocześniejszych urządzeń typu SPLIT do klimatyzacji i ogrzewania pomieszczeń. SPLIT to najbardziej popularne rozwiązania klimatyzacji komfortu dla indywidualnych pomieszczeń wyprodukowane przez firmę Fujitsu General Limited.

 

 • Rozbudowany typoszereg urządzeń pozwala na montaż w pomieszczeniach o zróżnicowanej kubaturze i architekturze.
   
 • Klimatyzatory typu SPLIT pracują jako pompy ciepła, czyli są to urządzenia chłodzące lub grzejące, w zależności od wyboru trybu pracy.
   
 • W skład urządzenia wchodzą:
           -  jednostka wewnętrzna  (klimatyzator)
           -  jednostka zewnętrzna  (agregat chłodniczy)
           -  sterownik  (przewodowy lub bezprzewodowy)

 

Dzięki takiej konstrukcji odseparowano od pomieszczenia klimatyzowanego elementy wpływające na komfort akustyczny (silnik sprężarki oraz wentylator skraplacza).

 

 • Implementacja nowoczesnych osiągnięć elektroniki pozwalających na kontrolę i sterowanie pracą urządzenia ogranicza do niezbędnego minimum zużycie energii dla osiągnięcia nastawionych parametrów temperatury w pomieszczeniu klimatyzowanym oraz podnosi komfort użytkowania.

  KATALOG SPLIT i systemy MULTI  >> pobierz
  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów typu SPLIT.