Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

"INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI" DLA KLIMA-THERM

Godło "Inwestor w Kapitał Ludzki" dla KLIMA-THERM

 

GODŁO "INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI" DLA KLIMA-THERM

 

Ludzie to największy kapitał i bogactwo intelektualne Grupy KLIMA-THERM. Chcąc zapewnić naszym Klientom najwyższe standardy obsługi, stale monitorujemy poziom zadowolenia i motywacji zespołu naszych Pracowników.

 

I tak w październiku br. firma KLIMA-THERM wzięła udział w niezależnym badaniu opinii pracowniczej przeprowadzonym przez Obserwatorium Zarządzania w ramach konkursu „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Doskonałe wyniki ankiety, w której udział wzięło blisko 85% Pracowników KLIMA-THERM, przyczyniły się do nadania naszej firmie prestiżowego godła „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

 

We wszystkich poddanych badaniu obszarach, tj. m.in. ogólna satysfakcja z pracy, kompetencje, osobista motywacja, czy identyfikacja z organizacją, firma KLIMA-THERM uzyskała oceny wyższe niż średnia przypadająca na przedsiębiorstwa o podobnej wielkości i tożsamej specyfice działalności. Niewątpliwym atutem KLIMA-THERM okazał się wysoki poziom zaangażowania pracowników, będący jednym z czynników bezpośrednio wpływających na najwyższe standardy obsługi klienta, o które nieustannie dbamy.

 

„Inwestor w Kapitał Ludzki” to program badawczy realizowany pod patronatem najważniejszych instytucji Państwowych: Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji. Więcej informacji na temat konkursu znajdą Państwo na stronie http://inwestorwkapitalludzki.pl/.