Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

DOKUMENTACJA TECHNICZNA ONLINE

Dokumentacja techniczna online

 

DOKUMENTACJA TECHNICZNA ONLINE

 

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy dwie internetowe platformy z dokumentacją techniczno-produktową: funkcjonującą od kilku miesięcy obszerną bazę informacji dla urządzeń marki FUJITSU oraz uruchomioną na początku grudnia br. stronę z dokumentacją systemów wody lodowej KLIMA-THERM by CLINT.

 

Materiały zawarte na Portalu Dokumentacji Technicznej FUJITSU obejmują zakres urządzeń typu Split, Multi Split, VRF oraz pompy ciepła Waterstage. Pod linkiem http://dokumentacja.ktg.pl umieściliśmy ponadto aktualnie obowiązujące katalogi produktowe FUJITSU, które dopełniają spektrum materiałów prezentowanych online. Z kolei na stronie z dokumentacją techniczną systemów wody lodowej KLIMA-THERM by CLINT, dostępną pod adresem http://dokumentacja.clint.ktg.pl, znajdą Państwo opisy urządzeń, instrukcje obsługi oraz wskazówki dotyczące montażu. Obydwa portale posiadają wygodną wyszukiwarkę produktów, która pozwala filtrować dostępne zasoby m.in. po nazwie urządzenia, jak i typie jednostki, oznaczeniu serii oraz funkcji systemu.


Chcąc skorzystać z pełnej wersji stron z dokumentacją techniczną systemów FUJITSU i KLIMA-THERM by CLINT, należy się zalogować podając NIP oraz Unikalny Numer Klienta widniejący na każdej fakturze. Szczegóły związane z dostępem do e-platform przekaże Państwu Opiekun Sieci Dealerskiej.

 

Zachęcamy do aktywnego korzystania z naszych zasobów!