Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Biuletyn Grudzień 2015

Najlepsze życzenia od KLIMA-THERM!

 

ARTYKUŁY KLIMA-THERM / NEWSLETTER FUJITSU / GRUDZIEŃ 2015

 

Nowy cykl szkoleń APSNOWOŚCI FUJITSU NA ROK 2016

 

Nadchodzący rok przyniesie sporo interesujących nowości produktowych, i to zarówno w gamie urządzeń FUJITSU Split, jak i w ofercie systemów VRF. Pojawią się nowe modele jednostek oraz nowe opcje funkcjonalne.

 

 

Dokumentacja techniczna onlineDOKUMENTACJA TECHNICZNA ONLINE

 

Z myślą o Państwa wygodzie w dostępie do aktualnych informacji techniczno-produktowych, uruchomiliśmy dwie e-platformy z obszerną dokumentacją dla urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU oraz systemów wody lodowej KLIMA-THERM by CLINT.

 

 

Godło "Inwestor w Kapitał Ludzki" dla KLIMA-THERM

GODŁO "INWESTOR W KAPITAŁ LUDZKI" DLA KLIMA-THERM

 

Z dumą informujemy o przyznaniu KLIMA-THERM prestiżowego wyróżnienia „Inwestor w Kapitał Ludzki”. Certyfikat nadany przez naszych Pracowników jest potwierdzeniem wiarygodności naszej firmy oraz troski o najwyższe standardy obsługi klienta. 

 

 

Japoński z Fujitsu

JAPOŃSKI Z FUJITSU

 

Zachęcamy do nauki języka japońskiego! Specjalnie dla Partnerów firmy KLIMA-THERM przygotowaliśmy szóstą, ostatnią już lekcję przybliżającą podstawowe wyrażenia i zwroty.

 

 

Nowa edycja szkoleń - zapisz się już dziś! 

 

UŻYTECZNE LINKI:
→ Dowiedz się więcej na temat naszych produktów
→ Zapoznaj się z warunkami gwarancji urządzeń

→ Zamów serwis
→ Ściągnij katalogi w wersji elektronicznej
→ Podziel się z nami swoją opinią

 


Nadawcą wiadomości jest: KLIMA-THERM S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Tarnowieckiej 54, 04-174 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000345327, NIP 9562163781, której kapitał zakładowy wynosi 20 000 000 zł, tel. +48 22 517 36 00,

fax +48 22 879 99 07, e-mail: sekretariat@klima-therm.pl
W przypadku gdy nie chcesz otrzymywać informacji od KLIMA-THERM, wypisz się.