Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

FUJITSU NA SPOTKANIU „BUDOWLANI TARNOBRZEG 2015”

FUJITSU na spotkaniu „Budowlani Tarnobrzeg 2015”

 

FUJITSU NA SPOTKANIU „BUDOWLANI TARNOBRZEG 2015”

 

25 września br. na terenie Mariny Jacht Klubu „Kotwica” nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne firm skupionych wokół Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Rzeszowie. W wydarzeniu udział wzięli związani z branżą HVACR reprezentanci biur projektowych oraz firm wykonawczych z powiatów tarnobrzeskiego, stalowolskiego, sandomierskiego oraz rzeszowskiego. Wśród zaproszonych gości – przedstawicieli rynku dostawców i producentów, znalazła się również firma KLIMA-THERM, która w strefie wystawienniczej miała przyjemność zaprezentować uczestnikom spotkania ofertę urządzeń klimatyzacyjnych flagowej marki FUJITSU, jak i rozwiązań z portfolio systemów wody lodowej KLIMA-THERM by CLINT oraz Sabiana

Wydarzenie jako platforma wymiany wiedzy i opinii stanowiło doskonałą okazję do integracji lokalnego środowiska branżowego. Atrakcyjna konwencja spotkania łącząca grupę projektantów i właścicieli firm wykonawczych z województwa podkarpackiego przy udziale kluczowych dostawców zaowocowała rekordową frekwencją – nad Jezioro Tarnobrzeskie przybyło bowiem blisko 140 osób. Spotkanie swoją obecnością zaszczycili ponadto Przewodniczący Rady PDK OIIB Zbigniew Detyna, przedstawiciele Urzędu Miasta w Rzeszowie i Tarnobrzegu w osobach Naczelników i Sekretarzy wydziałów, kierownicy i dyrektorzy spółek miejskich oraz nauczyciele z Technikum Budowlanego w Tarnobrzegu.

Branżowy charakter spotkania, licznie przybyli uczestnicy i goście specjalni stanowili doskonały kontekst do prezentacji oferty urządzeń Klimatyzacji Komfortu FUJITSU, a tym samym promocji marki na Podkarpaciu. Na zaproszenie naszych lokalnych Partnerów, współorganizatorów wydarzenia - biur projektowych KRESKA Krzysztof Buczyński i Usługi Projektowe Mirosław Tomasz Wójciak, obecni na miejscu przedstawiciele KLIMA-THERM otrzymali możliwość przybliżenia portfolio oferowanych systemów klimatyzacyjnych licznemu gronu projektantów, firm wykonawczych i inwestorów – i to zarówno w ramach rozmów na firmowym stoisku, jak i podczas obiadu i wieczornej kolacji połączonej z grillowaniem.

Dziękujemy biurom projektowym KRESKA Krzysztof Buczyński i Usługi Projektowe Mirosław Tomasz Wójciak za zaproszenie i gratulujemy organizacji! Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej, deszczowej pogody goście dopisali, a wszyscy uczestnicy zjazdu chętnie brali udział we wszystkich zaplanowanych atrakcjach. Jesteśmy przekonani, iż branżowe spotkania organizowane na poziomie lokalnym, przebiegające w sympatycznej, mniej formalnej atmosferze, w sposób wymierny przekładają się na rozpoznawalność marki, jak również sprzyjają nawiązaniu kontaktów biznesowych.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich Państwa do aktywnego uczestnictwa w lokalnych inicjatywach przyczyniających się do integracji środowiska dostawców, wykonawców i inwestorów. Chętnie wspieramy Państwa działania zmierzające do prowadzenia świadomego, skutecznego biznesu w oparciu o urządzenia FUJITSU oraz innych marek z naszego portfolio. Odnośnie szczegółów związanych z możliwością nawiązania  współpracy promocyjnej prosimy o kontakt z Państwa opiekunem sieci dealerskiej.