Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KLIMA-THERM REALIZUJE NOWY CYKL SZKOLEŃ APS

Nowy cykl szkoleń APS

 

KLIMA-THERM REALIZUJE NOWY CYKL SZKOLEŃ APS

 

We wrześniu rozpoczęliśmy nowy cykl szkoleń certyfikacyjnych APS, który do końca roku kalendarzowego obejmie blisko 40 wykładów połączonych z zajęciami praktycznymi. Z myślą o jesiennej edycji obydwa centra szkoleniowe Akademii Grupy KLIMA-THERM – w Gdańsku i Katowicach – zostały doposażone w systemy z najnowszej oferty FUJITSU AIRSTAGE V-III, a w gdańskim ośrodku infrastrukturę dydaktyczną wzbogaciły ponadto urządzenia FUJITSU AIRSTAGE VR-II, moduły DX KIT oraz kompletny system BMS.

 

Szkolenia kończące się testem, na podstawie którego wystawiany jest certyfikat APS, dają Państwu możliwość pozyskania autoryzacji montażowo-serwisowej w ramach 6 grup produktowych:
1.    Klimatyzatory FUJITSU Split/ Multi Split;
2.    Systemy FUJITSU Airstage VRF;
3.    Pompy ciepła FUJITSU Waterstage;
4.    Systemy wody lodowej KLIMA-THERM by CLINT i SABIANA;
5.    Szafy klimatyzacji precyzyjnej MONTAIR;
6.    Osuszacze COTES/ AERIAL.

 

Program każdego ze szkoleń obejmuje prezentację aktualnej oferty urządzeń, instruktarz w zakresie montażu, rozruchu i serwisu oraz szczegółowe zapoznanie się z zasadami gwarancji i współpracy serwisowej z firmą KLIMA-THERM.

 

Rejestracja na wybrane szkolenie APS odbywa się poprzez specjalną stronę dostępną pod adresem: http://szkolenia.klima-therm.pl – zapisu dokonują Państwo samodzielnie, a na wskazany adres e-mail otrzymują informacje zwrotne zawierające aktualny status zgłoszenia oraz pakiet niezbędnych dokumentów, w tym umowę APS.

 

Autoryzowani Partnerzy Serwisowi współpracujący z KLIMA-THERM, a uczestniczący w szkoleniu w ubiegłym roku, mają możliwość przedłużenia posiadanego certyfikatu na podstawie testu kompetencyjnego. Już w październiku taki test będzie można wypełnić za pośrednictwem strony internetowej.


Wszystkich zainteresowanych szkoleniami certyfikacyjnymi
w szerokiej gamie produktów dystrybuowanych przez Grupę KLIMA-THERM
zapraszamy do rejestracji na platformie
http://szkolenia.klima-therm.pl !