Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

WYSOKA FORMA PRACOWNIKÓW GRUPY KLIMA-THERM PRZED SEZONEM 2015!

BIEG 2015

 

WYSOKA FORMA PRACOWNIKÓW GRUPY KLIMA-THERM PRZED SEZONEM 2015!

 

Miło nam poinformować o udziale Pracowników GRUPY KLIMA-THERM w BIEGU INSTALATORA 2015, który odbył się  24 maja br. w Bydgoszczy.

 

BIEG INSTALATORA to bieg przełajowy na 10 km zorganizowany w tym roku po raz pierwszy przez portal branżowy hvacr.pl, który zaangażował liderów rynku w propagowaną przez siebie inicjatywę zachęcającą do aktywnego trybu życia.

 

Kilkunastoosobowa ekipa miłośników biegania Grupy KLIMA-THERM dzielnie walczyła na trasie składającej się z ostrych wzniesień, trawy, piachu, asfaltu oraz leśnych ścieżek. Wśród 23 ekip, biegacze GRUPY KLIMA-THERM zajęli zaszczytne 11. miejsce, plasując się w połowie stawki i prezentując swoją wysoką formę przed sezonem.

 

Grupa KLIMA-THERM tym bardziej jest dumna z tak dobrych wyników swoich reprezentantów i perfekcyjnIe przeprowadzonej imprezy, gdyż w tym roku znalazła się w gronie Partnerów wydarzenia.

 

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, Grupa KLIMA-THERM zachęca wszystkich z branży HVACR do przyjemnej aktywności oraz życzy wspaniałych osiągnięć nie tylko sportowych, ale również związanych ze zbliżającym się szczytem sezonu sprzedaży!