Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

PROMOCYJNA AKTYWNOŚĆ DYSTRYBUTORÓW FUJITSU

aktywność Dystrybutorów 2015

 

PROMOCYJNA AKTYWNOŚĆ DYSTRYBUTORÓW FUJITSU

 

Niezmiennie cieszy nas aktywność promocyjna FUJITSU prowadzona w regionach przez naszych Dystrybutorów. Z przyjemnością przedstawiamy podsumowanie wybranych akcji. Wśród różnorodnych form reklamowych obranych w tym roku przez naszych Dystrybutorów, pokrótce prezentujemy aktywność kilku z nich podczas targów, imprez sportowych oraz poprzez reklamę mobilną.

 

Firma KLIMAT KIELCE aktywnie promowała produkty firmy FUJITSU podczas trzydniowych kwietniowych  TARGÓW DOM, OGRÓD I TY, które odwiedziło w Kielcach 20 tysięcy zwiedzających.

 

Firma NOWECH w kwietniu wsparła organizatora dwudniowych Dolnośląskich Zawodów Pływackich Młodzieży w Lubaniu, promując markę FUJITSU. Jako Partner zawodów NOWECH ufundował nagrody dla zwycięzców.

 

Z kolei firma ZPHU Grzegorz Pieczko postawiła na sponsoring młodych kajakarzy ZOS Baza Mrągowo, w skład której wchodzi 30 osób w wieku 10-18 lat. Młodzi sportowcy dumnie noszą koszulki z logo FUJITSU.

 

Natomiast firma Technika Grzewcza i Sanitarna Michał Szopiński zainwestowała w roczną reklamę mobilną w gminie Chojnice, gdzie od maja br. po ulicach jeździ autobus z reklamą zachęcającą do zakupu klimatyzacji marki FUJITSU.

 

Z wielką dumą też ogłaszamy, że firma KLIMAT z Gdyni w lutym br. obchodziła 25-lecie swojej działalności. Serdeczne gratulacje i życzenia dalszej owocnej działalności od firmy KLIMA-THERM.

 

Wszystkim naszym Partnerom życzymy równie długiego stażu w branży HVACR a także sukcesów, wytrwałości oraz dobrej i rzetelnej współpracy przy sprzedaży marki FUJITSU!