Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KLIMA-THERM z Projektantami w Dolomitach

Dolomity z KLIMA-THERM 2015

 

KLIMA-THERM Z PROJEKTANTAMI W DOLOMITACH!

 

W dniach 24-27 lutego grupa wybranych Projektantów współpracujących z firmą KLIMA-THERM miała okazję skorzystać z zimowych uroków włoskich Dolomitów!

 

Atmosfera narciarska stanowiła relaksacyjną równowagę dla szkolenia z produktów włoskiej marki Clint, których firma KLIMA-THERM jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

 

W ramach szkolenia z zakresu wysokiej jakości agregatów chłodniczych, której poświadczeniem są imponujące referencje instalacji na obiektach obecnych we wszystkich krajach europejskich oraz w Azji, Projektanci mieli okazję obejrzeć stanowiska produkcyjne oraz testowe w fabryce produktów Clint. Podczas uroczystej kolacji kończącej szkolenie wszyscy jego uczestnicy otrzymali Certyfikaty poświadczające zdobycie wiedzy z zakresu urządzeń agregatów wody lodowej włoskiej marki koncernu G.I. Holding.

 

- „ O tym, że szusowanie w największym regionie narciarskim w Europie, jakim jest Dolomiti Superski, to najwspanialsze doświadczenie dla wszystkich miłośników sportów zimowych, nie musieliśmy naszych Klientów przekonywać” – powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR. - „Cieszę się, że mieliśmy możliwość zrealizowania tak interesującego projektu efektywnie łączącego działania szkoleniowe z integracyjnymi, którego formuła - co najważniejsze dla nas - została bardzo doceniona przez wszystkich uczestników ”, podsumowała Ewa Pilarska.