Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Relacja z wyprawy na Karaiby

Karaiby 2015

 

RELACJA Z WYPRAWY NA KARAIBY

 

W połowie marca czterdziestoosobowa załoga czterech katamaranów miała przyjemność odkryć uroki Brytyjskich Wysp Dziewiczych, podczas niezapomnianej wyprawy, która stanowiła nagrodę główną w Programie Wsparcia Sprzedaży FUJITSU - „Piraci z Karaibów”.

 

Urokliwa sceneria z pięknymi krajobrazami, cudowną ciepłą wodą, malowniczymi plażami, rajskimi wschodami i zachodami słońca to naturalne atrakcje, które oczarowały naszych żeglarzy. Agenda wyprawy obejmowała tygodniowy rejs między największymi wyspami archipelagu takimi jak Tortola, Jost van Dyke, Virgin Gorda z przepięknym rezerwatami przyrody, w tym „The Baths”. Jednym z punktem programu, który zachwycił uczestników było nurkowanie i podziwianie podwodnego bogactwa życia Morza Karaibskiego. Dodatkowo wieczorami  była możliwość  skosztowania lokalnej kuchni w tym langusty i nietypowych ryb. Z kolei nietypową atrakcją podczas wyjazdu było oglądanie startów i lądowań samolotów z lotniska St. Maarten, słynącego z pasa do lądowania zaczynającego się 5 metrów od plaży, na której kąpią się ludzie.

 

Wszystko połączone ze wspaniałą pogodą, codziennym bimbaniem na katamaranie oraz miłą atmosferą, sprawiło, że wyjazd na długo pozostanie w pamięci uczestników.

 

„Archipelag Brytyjskich Wysp Dziewiczych to idealne miejsce do żeglowania, podziwiania rajskiej przyrody i relaksu. Wierzymy, że nasi Klienci mieli okazję połączyć przyjemność podróżowania z odpoczynkiem oraz, że zebrali dużo  pozytywnej energii do dalszych działań przy współpracy z marką FUJITSU. Mamy też nadzieję, że zakończony właśnie wyjazd na Karaiby  zachęci wszystkich naszych Klientów do aktywnego uczestnictwa w kolejnej edycji Programu AMERICAN DREAM, którego tytuł jest zapowiedzią kolejnej wyjątkowej wyprawy, tym razem na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych” – podsumowuje Ewa Pilarska Dyrektor ds. Marketingu w firmie KLIMA-THERM S.A.

 

Zachęcamy do obejrzenia galerii bajecznie kolorowych zdjęć z wyprawy.