Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Podsumowanie Programu "Piraci z Karaibów"

Podsumowanie PIRACI Z KARAIBÓW

 

Podsumowanie Programu „Piraci z Karaibów”

 

9 stycznia br. w Warszawie w Restauracji Hotelu Grand Mercure mieliśmy przyjemność przedstawić wyniki Programu „Piraci z Karaibów” oraz osobiście pogratulować naszym najlepszym Klientom, którzy w ciągu ostatniego roku działali najprężniej na polskim rynku Dystrybutorów urządzeń typu Split i Multi-split marki FUJITSU.

 

Tematem przewodnim uroczystej kolacji było podsumowanie trwającej blisko 11 miesięcy II edycji Programu Wsparcia Sprzedaży „Piraci z Karaibów” oraz wręczenie nagrody głównej, jaką jest wyjazd na Karaiby. Na egzotyczną wyprawę zaproszeni zostali przedstawiciele łącznie 27 firm, które wykazały się największą aktywnością sprzedażową w Programie. Już w marcu br. uczestnicy wyprawy, a zarazem zwycięzcy Programu będą mieli niepowtarzalną okazję spędzić kilka dni na luksusowym katamaranie podziwiając bogactwo karaibskiej natury.

 

W Programie „Piraci z Karaibów" oprócz nagrody głównej każdy z zarejestrowanych uczestników miał szansę na wygranie atrakcyjnych nagród w czasie trwania Programu, a zdobyte punkty można do końca stycznia br. wymieniać na wartościowe produkty jak sprzęt RTV, narzędzia, różne formy reklam czy gadżety. Gratulujemy Zwycięzcom !

 

„Naszym głównym założeniem przy wdrażaniu kolejnej edycji Programu było to, aby zaproponowane narzędzie wsparcia sprzedaży było zarówno atrakcyjne w swojej formie, jak i motywujące do współpracy z naszą firmą. Jestem przekonana, że każdy Uczestnik znalazł w tym Programie coś interesującego dla siebie” – podsumowała  Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR.

 

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za wkład i nieustanne wzmacnianie marki FUJITSU w Polsce oraz za zaangażowanie w roku 2014 w sprzedaż urządzeń Split!

 

Życząc wszystkim samych sukcesów w roku 2015, zapraszamy do aktywnej współpracy! 

 

Zespół KLIMA-THERM