Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Podsumowanie CHILLVENTY 2014

CHILLVENTA 2014

 

Podsumowanie CHILLVENTY 2014

 

Tegoroczne spotkanie ekspertów chłodnictwa, wentylacji, klimatyzacji i pomp ciepła odbyło się w Norymberdze w dniach 14-16 października. Tym razem w targach z branży HVACR wzięło udział aż 984 wystawców, a liczba odwiedzających ze 110 krajów przekroczyła 30 tys. osób, pomimo strajku kolejowego, który odbywał się drugiego dnia targów.

Ponownie na powierzchni 7 hal wystawowych odwiedzający mogli poznać najnowsze trendy w branży. Po raz kolejny w tym wydarzeniu udział wzięło wielu producentów podzespołów z całego świata. Reprezentanci grupy KLIMA-THERM mieli okazję brać udział w tych branżowych targach i zapoznać się z aktualną ofertą poddostawców, nowościami na rynku a także zaobserwować zainteresowanie potencjalnych klientów.

„Wśród dostawców klimatyzacji komfortu byli wszyscy wiodący producenci, którzy reprezentowali się samodzielnie lub przez lokalnych dystrybutorów. Na stoisku Fujitsu zasygnalizowano kolejną generację urządzeń VRF. Bardzo ciekawym produktem będzie nowa kaseta Fujitsu, która ma wejść od przyszłego roku. Wyróżniała się ona zarówno jakością wykonania, jak i designem. Podczas targów firma FUJITSU zapowiedziała również nową gamę urządzeń z nowym czynnikiem chłodniczym R32” podsumowuje Sławomir Syldatk, Kierownik ds. Sprzedaży w firmie KLIMA-THERM.

Kolejna edycja targów CHILLVENTA w dniach 11-13 października 2016r.