Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Nowy cyk szkoleń 2014/2015

szkoelnia

 

Nowy cykl szkoleń 2014/2015

 

Z połową września b.r. został rozpoczęty nowy cykl szkoleń. Specjalnie dla  Autoryzowanych Partnerów Serwisowych powstała strona internetowa, dzięki której firmy współpracujące z KLIMA-THERM będą mogły zapisywać swoich przedstawicieli na szkolenia. 

Wszystkie zapisy można dokonywac na stronie http://szkolenia.klima-therm.pl.

 

W nowym sezonie szkoleniowym kontynuowany będzie cykl szkoleń EKO AKEDEMII, czyli cykl szkoleń organizowanych przy wsparciu dotacji unijnych. W ramach tych działań rozpoczętych w kwietniu 2014 r. odbywać się będą szkolenia APS: SPLIT/MULTI, VRF, systemy wody lodowej oraz centrale wentylacyjne.

 

Dodatkowo organizowane będą szkolenia dla grup projektowych. Trzecim filarem tego działania jest cykl doradczy. Nasi specjaliści oferują pomoc klientom w opracowaniu analiz techniczno-ekonomicznych, rozruchu systemów klimatyzacyjnych czy wsparcie w rozpoznaniu przepisów związanych z dyrektywą ciśnieniową i maszynową w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych. 

 

W roku 2014./2015 szkolenia odbywać się będą w dwóch lokalizacjach:

GDAŃSK  (ul. Budowlaych 48)

KATOWICE (ul. Chorzowska 108)

 

Starając się ciągle podnosić poziom organizowanych przez nas szkoleń, wyposażyliśmy naszą Akdemię w Katowicach w laboratorium komputerowe, a akademię w Gdańsku w najnowszy system ARIRSTAGE VR-II, czyli system VRF z odzyskiem ciepła. 

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. aktualnego programu szkoleń Akademii KLIMA-THERM prosimy o kontakt z naszymi regionalnymi biurami i przedstawicielstwami lub mail na adres: akademia@klima-therm.pl

 

Zapraszamy!