Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Promocja marki FUJITSU podczas regat w Mrągowie

 

 

Promocja Fujitsu podczas regat w Mrągowie

 

Promocja marki FUJITSU podczas regat w Mrągowie

 

Dzięki zaangażowaniu i wsparciu firmy Zakład PHU inż. Grzegorz Pieczko, marka FUJITSU znalazła się wśród sponsorów regat finałowych Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014.

 

W ramach Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa  zorganizowano 5 imprez regatowych, w tym finał, który odbył się 30 sierpnia b.r. na jeziorze Czos z udziałem załogi FUJITSU Sailing Team.

 

W cyklu regat zorganizowanym przez Mrągowskie Towarzystwo Regatowe „Czos” brało udział wiele klas jachtów, natomiast wyścigi finałowe odbyły się na jednakowych jachtach wyczynowych Delphia 24 One Design.

 

Zwycięzcą regat Żeglarskiego Grand Prix Mrągowa 2014 został Dariusz Bałdyga z załogą. Natomiast FUJITSU Sailing Team na czele ze sternikiem Grzegorzem Pieczko, wystartował w wyścigach finałowych, zajmując  5. miejsce w końcowej klasyfikacji.

 

Warto podkreślić fakt, iż w regatach na ponad 30 jachtów wzięło udział 6 załóg żeglarzy zrzeszonych w Mazurskim Związku Żeglarzy Niepełnosprawnych. Załogi te osiągnęły bardzo dobre wyniki, udowadniając, że żeglarstwo jest dla wszystkich i chcieć znaczy móc. 

 

Jednym z fundatorów nagród był właśnie pan Grzegorz Pieczko, który przekazał tablet Fujitsu dla najliczniejszej rodziny niepełnosprawnej biorącej udział w zawodach oraz sprezentował nagrodę pieniężną za zajęcie drugiego miejsca dla drużyny niepełnosprawnej.

 

Z kolei Błażej Bednarczyk z załogi FUJITSU Sailing Team otrzymał nagrodę Fair Play Grand Prix, gdyż 2 sierpnia podczas zawodów, jako pierwszy udzielił pomocy załodze wywróconego jachtu.