Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Wakacyjna reklama FUJITSU

 

Wakacyjna reklama FUJITSU w prasie i internecie - wsparcie dla dystrybutorów FUJITSU

 

Podążając za Państwa oczekiwaniami, nieustannie wzmacniamy wizerunek marki Fujitsu poprzez promocję marki w prasie i internecie. W ostatnich tygodniach ukazały się reklamy produktowo-wizerunkowe m.in. w tytułach: Puls Biznesu, Murator Mazowiecki, Budujemy Dom oraz Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna.

 

Uzupełnieniem reklamy prasowej jest nasza stała aktywność w internecie. Aktualnie jesteśmy obecni na następujących portalach: hvacr.pl, www.wentylacja.com.pl, www.klimatyzacja.pl, zumi.pl, e-biurowce.pl. Ponadto nieustannie prowadzimy kampanię linków sponsorowanych dla słowa ‘klimatyzacja’ zapewniającą nam wysokie miejsce w wyszukiwarce Google, można nas także znaleźć na Facebook.com pod hasłem Kocham Świeże Powietrze. Dodatkowo na Facebook'u zostały stworzone nowe wizytówki firmowe: dla spółek KLIMA-THERM oraz KLIMOR.

 

Liczymy, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani wsparciem reklamowym ze strony KLIMA-THERM, które ma na celu wzmocnić i na dobre zagościć w świadomości odbiorców marki FUJITSU, a także przyczynić się do wzrostu sprzedaży produktów.

 

Życzymy powodzenia i sukcesów handlowych!