Specjalista DS. Marketingu i PR

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I PR

W związku z dynamicznym rozwojem naszej struktury handlowej w spółkach Grupy Kapitałowej KLIMA-THERM poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Budowlanych 48

Zadania:

  • koordynacja, realizacja przyjętych założeń polityki marketingowej Grupy firm w zakresie: wizualizacji graficznej i produktów spółki;
  • prowadzenie działań promocyjnych;
  • organizacja spotkań o charakterze marketingowym, szkoleniowym;
  • zapewnienie realizacji projektów marketingowych w wybranym zakresie, zgodnie z budżetem marketingowym
  • opracowywanie i przygotowywanie materiałów marketingowych (reklamy, ulotki, broszury)
  • prowadzenie negocjacji z zewnętrznymi dostawcami usług oraz koordynacja procesu realizacji zamówień

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe , kierunkowe (marketing, zarządzanie, reklama)
  • min 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • znajomość branży reklamowej i materiałów POS
  • doświadczenie w prowadzeniu zakupu usług zewnętrznych (negocjacje umów) oraz przy organizacji imprez o charakterze promocyjnym
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, orientacja na wyniki, solidność w realizacji zadań
  • wysokie umiej. interpersonalne i zdolność do pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej (współpraca)

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę
  • uprawnienia do nagród finansowych zależnych od indywidualnej oceny pracy
  • współpracę ze specjalistami ds. marketingu w Grupie Spółek
  • dział w procesie kreowania polityki marketingowej spółki, produktów
  • ciekawe zadania, nowe wyzwania, możliwość współkreowania wydarzeń marketingowych
  • wysoką samodzielność i możliwość wykorzystania potencjału i kreatywności
  • ubezpieczenie medyczne Medicover
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego

CV kandydatów ze zdjęciem, klauzulą o ochronie danych osobowych oraz zgodę na ich przetwarzanie w procesie rekrutacji, proszę przesyłać na adres:  praca@klima-therm.pl

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji, nadesłane CV zostaną zniszczone. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.