Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Dzień Dziecka z FUJITSU i MIRTOREM

 

Dzień Dziecka z FUJITSU i firmą MIRTOR

 

Firma MIRTOR z Torunia juz kolejny rok z rzędu pomogła przy organizacji festynu z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 1 czerwca br. na plaży  w miejscowości Tleń. Organizatorami wydarzenia były Wdecki WOPR, Sołectwo Tleń, Wierzchy, Gminny Ośrodek Kultury w Osiu oraz Urząd Gminy Osie.

 

Dla tłumnie przybyłych dzieci czekało wiele atrakcji i zabaw, m.in. przeciąganie liny, bieg ratownika, rzut kaloszem do koła ratunkowego, przejażdżki motorówkami i rowerami wodnymi, na wszystkich czekało również ognisko i kiełbaski. Najmłodszym dzieciom czas umilił pokaz baniek mydlanych, a dla starszych przygotowano specjalny pokaz sprzętu i umiejętności ratowniczych w wykonaniu strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiu. Podczas zabawy odbył się także konkurs wiedzy na temat bezpieczeństwa nad wodą, w którym wzięło udział aż 80 dzieci.

 

Wesoła zabawa trwała przez cały dzień, a nam jest miło, że marka FUJITSU - za sprawą firmy MIRTOR - mogła być obecna z dziećmi w tak szczególnym dniu  :)  Dziękujemy!