Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Reklama i promocja FUJITSU

 

Reklama i regionalna promocja marki FUJITSU

 

KLIMA-THERM, jako generalny dystrybutor FUJITSU nieustannie prowadzi działania marketingowe mające na celu promocję marki, zarówno w prasie, jak i w internecie. Liczne reklamy oraz artykuły promocyjne dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU pojawiły się w następujących tytułach prasy codziennej oraz magazynach branżowych:

 

Puls Biznesu, Ładny Dom, Budujemy Dom, Murator Mazowiecki, Modern Office Manager, Cyrkulacje, IRBJ, Gazeta Systemy Instalacyjne, Rynek Instalacyjny, Chłodnictwo&Klimatyzacja, Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna, Builder, książka Wentylacja i Klimatyzacja Laboratoriów autorstwa Krzytofa Kaizera.

 

Uzupełnieniem działań marketingowych w prasie jest nieustanna promocja także w internecie, m.in. na portalach branżowych klimatyzacja.pl, wentylacja.pl oraz hvacr.pl oraz stałe pozycjonowanie w Google AdWords. 

 

Również Dystrybutorzy FUJITSU prowadzą liczne działania promocyjne, w kwietniu marka FUJITSU była obecna na 2 imprezach wystawienniczych promujących rozwiązania klimatyzacyjne. FUJITSU było także jednym ze sponsorów nagród w dziecięcych Dolnośląskich Zawodach Pływackich, kóre odbyły się w Lubaniu w dniach 4-5 kwietnia, gdzie prężnie działająca firma Nowech kolejny rok z rzędu dba o rozwój młodzieży, przy okazji też promując markę FUJITSU. 

 

Firma Dom-Eko z Częstochowy wzięła udział w Targach Wiosna 2014, które odbyły się w Częstochowie w dniach 11-3 kwietnia br. Na stoisku była prezentowana m.in. pompa ciepła FUJITSU Waterstage.

 

Również w weekend 11-13 kwietnia, w Kielcach firma Klimat miała stoisko promocyjne na Targach Dom i Ogód, na kórym można było podziwiać klimatyzator split z serii LT, pompę ciepła FUJITSU WATERSTAGE a także centralę KCO. 

 

Uzupełniające się działania reklamowe o zasięgu ogólnopolskim oraz regionlanym z pewnością przyczynią się do dobrego startu w NADCHODZĄCY SEZON LETNI!