Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Finał ROYAL ADVENTURE 2013

 

Jordania i Maroko zdobyte - finał Programu Royal Adventure Poznaj Klimat Przygody!

 

Z końcem roku 2013 zakończył się pierwszy program wsparcia sprzedaży KLIMA-THERM skierowany do Dealerów i Instalatorów branży klimatyzacyjnej, którzy w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2013, aktywnie dokonywali zakupów produktów FUJITSU.

 

Celem Programu, obok umocnienia pozycji marki Fujitsu na rynku w Polsce, było także wsparcie bieżącej działalności i sprzedaży urządzeń tej marki u Autoryzowanych Dystrybutorów, jak i jej dalszej dystrybucji wśród Instalatorów i Klientów końcowychKomunikacja w Programie odbywała się poprzez specjalnie przygotowaną platformę dostępną dla zarejestrowanych użytkowników pod adresem www.poznaj-klimat.pl.

 

Nazwa Programu „ROYAL ADVENTURE – poznaj klimat przygody!” była zapowiedzią nagrody głównej – ‘wyprawy życia’ do Jordanii lub Maroko. W pierwszej połowie kwietnia odbyły się obie wyprawy - egzotyczne podróże, po których zostały niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie :)

Zapraszamy do fotogalerii z tych fantastycznych miejsc.

 

Obok nagrod głównej - każdy Uczestnik Programu otrzymał także możliwość zdobycia licznych nagród rzeczowych, w tym także tych szczególnie cennych, bo wspomagających rozwój własnego biznesu – tzw. nagród „pro-biznesowych”. Wysyłki zamówionych nagród rozpoczną się po 22 kwietnia br.

 

Dziekujemy za wspaniałą rywalizację i zapraszamy do nowego Programu FUJITSU - Piraci z Karaibów!