Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

FUJITSU ponownie liderem rynku HVAC

 

FUJITSU - ponownie na najwyższym podium - wg raportu BSRIA za 2013 rok!

 

Niezależny instytut naukowo-badawczy Building Services Research and Information Associationz siedzibą w Londynie (BSRIA), w marcu br. opublikował raport nt. rynku klimatyzacyjno-wentylacyjnego w Polsce za 2013 rok.

 

Według najnowszego raportu dla rynku HVAC w Polsce - kolejny rok z rzędu niekwestionowanym liderem są urządzenia klimatyzacyjne marki FUJITSU, których oficjalnym dystrybutorem w Polsce jest firma KLIMA-THERM S.A. FUJITSU ponownie objęło prowadzenie w trzech głównych kategoriach urządzeń - dla klimatyzatorów do 5kW, powyżej 5 kW oraz dla systemów VRF.

 

Wyniki ogłoszone przez Instytut, który zajmuje się badaniem rynku HVAC na całym świecie, stanowią dla nas szczególny powód do dumy oraz są potwierdzeniem bardzo silnej i stabilnej pozycji marki FUJITSU na polskim rynku HVAC. Za ten spektakularny sukces chcielibyśmy podziękować wszystkim Naszym Klientom, którzy na co dzień obdarzają naszą firmę zaufaniem oraz uznaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby również w kolejnych latach nasza oferta była na najwyższym poziomie,  a z naszej współpracy będą Państwo czerpali dużo zadowolenia i satysfakcji.