Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Finał ROYAL ADVENTURE 2013

  

 

Finał programu wsparcia sprzedaży FUJITSU „ROYAL ADVENTURE - POZNAJ KLIMAT PRZYGODY”

 

Z końcem roku 2013 zakończył się pierwszy program wsparcia sprzedaży KLIMA-THERM skierowany do Dealerów i Instalatorów branży klimatyzacyjnej, którzy w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2013, aktywnie dokonywali zakupów produktów FUJITSU.

 

Celem Programu, obok umocnienia pozycji marki Fujitsu na rynku w Polsce, było także wsparcie bieżącej działalności i sprzedaży urządzeń tej marki u Autoryzowanych Dystrybutorów, jak i jej dalszej dystrybucji wśród Instalatorów i Klientów końcowych.

 

Nazwa Programu „ROYAL ADVENTURE – poznaj klimat przygody!” była zapowiedzią nagrody głównej – ‘wyprawy życia’ do Jordanii lub Maroko. Każdy Uczestnik otrzymał ponadto możliwość zdobycia licznych nagród rzeczowych, w tym także tych szczególnie cennych, bo wspomagających rozwój własnego biznesu – tzw. nagród „pro-biznesowych”.

 

Komunikacja w Programie odbywała się poprzez specjalnie przygotowaną platformę dostępną dla zarejestrowanych użytkowników pod adresem www.poznaj-klimat.pl. W czasie trwania Programu wdrożone były liczne akcje promocyjne na wybrane produkty z oferty handlowej firmy, a także dodatkowe konkursy i niespodzianki, dzięki którym możliwe było zdobycie bonusowej ilości punktów.

 

Podczas dorocznej Konferencji Dystrybutorów FUJITSU, która odbyła się w dniach 14-15 lutego w Krynicy Zdrój ogłoszeni zostali zwycięzcy programu oraz wręczone zostały nagrody główne - bilety na wyprawy życia do Jordanii oraz Maroka. Do połowy lutego br. wszyscy pozostali Uczestnicy Programu mogli wybrać atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości uzależnionej od osiągniętej pozycji w rankingu końcowym.

 

- Program, który zrealizowaliśmy okazał się bardzo skutecznym narzędziem wsparcia sprzedaży, które również wzmocniło naszych Partnerów Handlowych. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim Uczestnikom za wspaniałą rywalizację i niezapomniane emocje! Zapraszam też do nowego Programu - Piraci z Karaibów, w którym nagrodą główną jest, jak nazwa wskazuje - wyprawa na Karaiby.- powiedziała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.