Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Mobilne aplikacje FUJITSU

FUJITSU - inteligentne aplikacje na telefon

 

FUJITSU General Limited udostępniło 2 aplikacje na smartfony dotyczące urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU.

 

Fujitsu MultiSelector

 

Fujitsu Multi Selector pozwala prosto i szybko dobrać odpowiednią jednostkę zewnętrzną na podstawie dowolnej konfiguracji wybranych jednostek wewnętrznych. Program oferuje dużą elastyczność w zakresie stworzenia własnego systemu: do jednej jednostki zewnętrznej możemy podłączyć nawet 8 jednostek wewnętrznych, dowolnie wybranych wśród wielu dostępnych modeli FUJITSU Multi Split (także najnowszych).

MultiSelector natychmiast pokazuje czy wybrany wybór mieści się w maksymalnej wydajności chłodzenia i ogrzewania. Najlepsze parametry chłodzenia i grzania można osiągnąć tylko przy odpowiednim, najbardziej optymalnym doborze urządzeń, które zostanie wskazane przez aplikację.

MultiSelector umożliwia zapisanie dokonanego wyboru wraz z parametrami – w postaci raportu w pliku PDF wysyłanego na dowolny adres e-mail.

 

Aplikacja została przygotowana na platformy iPhone i Android. Aplikację można pobrać bezpłatnie w sklepie Apple App Store i Android PlayZone lub korzystać z wersji PC na stronie: Do aplikacji MultiSelect.

 

 

Mobile-Technician

 

Aplikacja przeznaczona na urządzenia Apple umożliwia interpretację kodów błędów urządzeń FUJITSU SPLIT, MULTI SPLIT i VRF  jest kompatybilna z urządzeniami z aktualnej oferty. Kompatybilne jednostki to urządzenia z kodem „G” (AS*G--, AUG--,…), a dla systemów VRF to systemy nie starsze niż V-II (J-II, V-II, VR-II).

Aplikacja umożliwia odczyt błędu z wykorzystaniem wskazań: na diodach jednostki wewnętrznej, na diodach lub wyświetlaczu jednostki zewnętrznej, na sterownikach przewodowych, na sterownikach centralnych. Dodatkowo mamy możliwość sprawdzenia charakterystyk czujników temperatury i ciśnienia.  

Aplikacja jest darmowa i możemy z niej korzystać również w języku polskim. W pierwszej połowie 2014 roku aplikacja ma być dostępna również na platformę Android.