Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Akademia KLIMA-THERM 2013/2014

Jesienny sezon szkoleniowy w Akademii KLIMA-THERM

 

Z końcem września b.r. ruszył nowy sezon szkoleniowy w Akademii KLIMA-THERM. Nowością w tym roku jest nowo otwarte centrum szkoleniowe funkcjonujące przy siedzibie oddziału KLIMA-THERM w Katowicach.

 

W roku 2013 pojawiło się sporo nowości produktowych, które zostały również uwzględnione w aktualnym cyklu szkoleniowym: system VRF VR-II, WATERSTAGE DHW, czy klimakonwektory SABIANA  - to tylko niektóre przykłady, na pewno więc warto zapoznać się z tymi nowościami.

 

Już dziś Akademia zaprasza na cykl szkoleń autoryzacyjnych APS skierowany do firm instalacyjnych i serwisowych w zakresie produktów:

FUJITSU:   SPLIT/MULTI,   ARISTAGE VRF,   WATERSTAGE,  

oraz CLINT/SABIANA,   MONTAIR,  COTES.

 

Akademia oferuje również szkolenia dla projektantów i biur projektowych z zakresu doboru systemów bezpośredniego odparowania – głównie VRF i wody lodowej. Szkolenie odbywa się w specjalnie przygotowanym laboratorium komputerowym wyposażonym w dydaktyczną instalację wody lodowej, gdzie doskonale można prezentować zasady regulacji hydraulicznej.

 

 

Mamy nadzieję, że spotkania w ramach Akademii sprostają Państwa oczekiwaniom i okażą się też doskonałą platformą do wymiany doświadczeń.

Po dodatkowe informacje zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.klima-therm.pl/37/akademia/szkolenia

oraz zapraszamy do kontaktu z naszymi Regionalnymi Doradcami.

 

Zapraszamy na nasze szkolenia!

Zespół Akademii KLIMA-THERM