Asystent/ ka bura handlowego

ASYSTENT/ KA BIURA HANDLOWEGO

W związku z otwarciem „Akademii KLIMA-THERM” i biura w Katowicach poszukujemy osób na stanowisko  Asystent/ ka biura handlowego.

Zadania na stanowisku:

  • organizacja pracy biura handlowego pod kątem administracyjnym:  prowadzenie spraw biurowych, dokumentacji, przyjmowanie telefonów, obsługa poczty, prowadzenie archiwum dokumentów, udział w przepływie dokumentów pomiędzy oddziałem a centralą
  • pełnienie funkcji reprezentacyjnej wobec Gości Akademii (partnerów handlowych, firm zew, uczestników szkoleń itd.): organizacja materiałów szkoleniowych, przygotowanie Sali do szkoleń, drukowanie certyfikatów, rekrutacja uczestników, organizacja cateringu itp.
  • w przypadku posiadania wykształcenia kierunkowego (klimatyzacja, wentylacja) możliwość udziału w procesie przygotowania ofert handlowych i projektów technicznych we współpracy z doradcami ds. techniczno-handlowych
  • wsparcie kierownika regionu i doradców techniczno-handlowych w zakresie telefonicznej i technicznej obsługi klienta (tworzenie i aktualizacja bazy klientów, kontakty telefoniczne, udział w projektach marketingowych, kompletowanie dokumentacji technicznej i ofertowej)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów zaocznych), mile widziane o profilu technicznym
  • wysoka kultura osobista, miła aparycja i otwartość na kontakt z klientem
  • zdolności organizacyjne i porządkowe, doświadczenie w prowadzeniu biura (dokumentacji)
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat, od czerwca 2013
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – dla osób chcących się doskonalić w kierunku projektowania instalacji klimatyzacyjnych,  umiejętności handlowych
  • możliwość skorzystania z oferty ubezpieczenia zdrowotnego Medicover
  • możliwość wpływania na ostateczny kształt i efekty swojej pracy, dużą samodzielność i możliwość wykorzystania własnego doświadczenia

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem i klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: praca@klima-therm.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, a ofert nadesłanych nie zwracamy, zostaną one zniszczone zgodnie z przepisami po zakończeniu procesu rekrutacji.

Spotkania kwalifikacyjne zostaną przeprowadzone w Katowicach, w uzgodnionym terminie, który przekażemy telefonicznie.