Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

DYSTRYBUTORZY PROMUJĄ FUJITSU

Dystrybutorzy promują FUJITSU!

 

W pierwszych dniach marca nasi dystrybutorzy wzięli udział w ważnych wydarzeniach lokalnych o tematyce budowlano-mieszkaniowej:

DTS Serwis z Pabianic  – XX Targi Budownictwa Interbud, 1-3 marca, Łódź

MIRTOR z Torunia - VIII Targi Budownictwa i Targi Mieszkaniowe „Od Działki po Dom”, 9-10.03, Toruń

 

Targi w Łodzi i Toruniu odwiedziło łącznie kilka tysięcy zwiedzających. Obie imprezy były znakomitą okazją do zapoznania się z popularnymi, poszukiwanymi produktami i usługami oraz sprzyjały nawiązaniu nowych kontaktów handlowych. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych dystrybutorów: DTS Serwis z Pabianic oraz MIRTOR z Torunia, marka FUJITSU została bardzo skutecznie wypromowana i z pewnością zapadła w pamięć wielu potencjalnych klientów. 

 

Wspaniałą promocję FUJITSU zorganizowała również firma Nowech z Lubania, która była jednym ze sponsorów dziecięcych VI Mistrzostw Lubania w Pływaniu o Puchar Burmistrza. Zawody odbyły się w dniach 22-23 marca w Lubaniu i przyciągnęły setki kibiców.

Oprócz działań o charakterze sponsoringowym Nowech rozpoczął także kampanię reklamową w formie filmików promocyjnych wyświetlanych na dwóch telebimach – w centrum Lubania oraz na uczęszczanej trasie Zgorzelec – Jelenia Góra. Reklamę Nowechu znajdziemy także na tablicy informacyjnej miasta – w centralnym jego punkcie.

 

Do sezonu przygotowuje się także firma Manor z Krakowa, która rozpoczęła bardzo atrakcyjną kampanię reklamową. W kilku komunikacyjnie strategicznych punktach Krakowa od marca prezentują się billboardy  z reklamą firmy Manor oraz FUJITSU. Kampania potrwa do końca września br.

 

Wszystkim  firmom gratulujemy pomysłów i zaangażowania w promocję marki FUJITSU!

 

Jednocześnie zachęcamy wszystkich naszych dystrybutorów do promocji urządzeń z oferty KLIMA-THERM – służymy zawsze wsparciem – wypożyczamy urządzenia wraz z ekspozytorami, udostępniamy wszelkie materiały reklamowe i promocyjne niezbędne podczas takich wydarzeń (banery reklamowe, katalogi, upominki).