Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Nowa strona www KLIMOR

Nowy serwis internetowy firmy Klimor

 

Wraz z początkiem stycznia 2013r. firma KLIMOR S.A., uruchomiła nowy firmowy serwis internetowy, dostępny pod tym samym, co do tej pory adresem: www.klimor.pl

 

 

 

Nowa strona, jako ważny kanał komunikacji zewnętrznej z Klientami, powstała z myślą o szybkim dostępie do poszukiwanych treści, gdzie dodatkowym atutem jest atrakcyjny i jednocześnie przejrzysty układ graficzny, wpływający na intuicyjność serwisu. Szeroka gama produktów marki KLIMOR została podzielona na sektory branżowe, pod określone obiekty: Dom, Biuro, Przemysł, Szpitale, Baseny i Rynek Morski.

Ponadto strona została wzbogacona o zupełnie nową, skuteczniejszą wyszukiwarkę, zaawansowany formularz kontaktowy z lokalizatorem map Google, jak również funkcjonalną galerię w formie liveboxa.

 

Na odświeżonej wersji serwisu umieszczone zostały także wszystkie aktualne katalogi, dokumentacja techniczna, oraz rozbudowany dział referencji, przedstawiający najciekawsze realizacje instalacji urządzeń i systemów marki KLIMOR.

 

„Uruchomienie nowej witryny wpisuje się w strategię rozwoju firmy KLIMOR – pozyskiwania nowych Klientów oraz podnoszenia jakości obsługi. Dzięki nowym rozwiązaniom ergonomicznym, estetycznym i technologicznym użytkownicy serwisu łatwiej odnajdą poszukiwane treści, które poza cennymi technicznymi opisami zawierają dodatkowo bogatą dokumentację zdjęciową” – mówi Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR Grupy KLIMA-THERM i dodaje, że „powstanie nowej witryny jest kolejnym etapem w budowaniu kompetencji KLIMOR jako uznanego producenta w branży HVACR”.

 

Wkrótce nowa strona zostanie udostępniona także w wersji angielskiej i rosyjskiej.