Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Akcja marketingowa firmy TECHNICAL

Akcja marketingowa firmy Technical z Olsztyna

 

Miło jest nam poinformować o dynamicznej akcji wizerunkowej i prosprzedażowej, jaką przeprowadziła firma Technical z Olsztyna. Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych marki FUJITSU rozpoczął sezon zimowy od szerokiej kampanii banerowej w Olsztynie – mieście, w którym prowadzi swoją działalność. Na ulicach miasta w najbardziej uczęszczanych punktach umieszczono łącznie aż 20 banerów reklamowych. Akcja okazała się wyborną okazją do zaprezentowania nowego logo firmy, które obrazuje dynamikę, innowacyjność oraz wysoką jakość produktów  oferowanych przez firmę Technical.  

 

Następstwem tych zmian będzie także nowy branding samochodów służbowych firmy, nowy papier firmowy, wizytówki, koperty itp. Zmian doczeka się także strona internetowa firmy, której premiera nastąpi już wkrótce.

 

Warto zaznaczyć, iż działania firmy pokryły się z ogólnopolską akcją reklamową firmy KLIMA-THERM w prasie i Internecie, promującą ciepło i ogrzewanie dzięki urządzeniom FUJITSU. Wierzymy, że dzięki wspólnym działaniom efektywność przeprowadzonej akcji marketingowej będzie jeszcze wyższa.

 

Gratulujemy pomysłu i wspaniale przeprowadzonej kampanii reklamowej oraz życzymy wielu sukcesów!