Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Reklama FUJITSU w prasie i Internecie

Reklama FUJITSU w prasie i Internecie - wsparcie dla dystrybutorów FUJITSU

 

Podążając za Państwa oczekiwaniami, nieustannie wzmacniamy wizerunek marki Fujitsu poprzez promocję w prasie i Internecie. W ostatnich miesiącach ukazały się reklamy produktowo- wizerunkowe w następujących tytułach prasy codziennej: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Puls Biznesu; oraz w tytułach branżowych: Rynek Instalacyjny, Murator Mazowiecki, Budujemy Dom, Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna, Własny Dom.

 

Uzupełnieniem reklamy prasowej jest nasza aktywność w internecie. Aktualnie jesteśmy obecni na następujących portalach: www.wentylacja.com.pl, www.klimatyzacja.pl, zumi.pl. Ponadto, kilkakrotnie wysłaliśmy ponad 10 tys. maili z reklamą FUJITSU do użytkowników portalu klimatyzacja.pl oraz nieustannie prowadzimy kampanię linków sponsorowanych dla słowa ‘klimatyzacja’ zapewniającą nam wysokie miejsce w wyszukiwarce Google (po wpisaniu słowa ‘klimatyzacja’), można nas także znaleźć na Facebook.com pod hasłem Kocham Świeże Powietrze.

 

Liczymy, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani wsparciem reklamowym ze strony KLIMA-THERM, które ma na celu wzmocnić i na dobre zagościć w świadomości odbiorców marki FUJITSU, a także przyczynić się do wzrostu sprzedaży produktów.

 

Życzymy powodzenia i sukcesów handlowych!