Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Grupa KLIMA-THERM na najważniejszych konferencjach branżowych

Grupa KLIMA-THERM na najważniejszych konferencjach branżowych - jesień 2012

 

W październiku i listopadzie Grupa KLIMA-THERM wzięła udział w kilku prestiżowych wydarzeniach sektora inwestycji budowlanych oraz branży HVAC.


25 października br. firma gościła na 5. edycji konferencji „Biurowce w Polsce” (Warszawa, hotel Marriott) – spotkanie dedykowane beneficjentom rynku obiektów biurowych. Program merytoryczny wydarzenia, realizowany pod hasłem „Czekając na powrót koniunktury”, uwzględniał prezentacje najnowszych analiz i prognoz, jak również stwarzył doskonałą okazję do panelowej wymiany doświadczeń. Obecni na miejscu przedstawiciele KLIMA-THERM odpowiadali na liczne pytania związane z doborem systemów klimatyzacji komfortu w budynkach biurowych.

 

Future4Build to kolejne ważne wydarzenie, podczas którego Grupa KLIMA-THERM zaprezentowała swoją ofertę urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych przeznaczonych do zastosowań w dużych obiektach użyteczności publicznej. W dniach 8-9 listopada Warszawskie Centrum EXPO XXI zgromadziło inwestorów, deweloperów, generalnych wykonawców, konstruktorów oraz architektów zainteresowanych zyskującą na popularności tematyką zrównoważonego rozwoju w budownictwie. Atrakcyjna formuła wydarzenia objęła obszerny panel konferencyjno-warsztatowy oraz część wystawową.

 

22 listopada w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie odbyła się konferencja ‘Chłodnictwo i Klimatyzacja w Polsce – NOWE TRENDY ROZWOJU’. To wydarzenie cykliczne, skierowane do grona specjalistów branży instalacyjnej, projektantów i wykonawców instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych i wentylacyjnych, a także przedstawicieli uczelni technicznych oraz ośrodków badawczych. 11. edycja spotkania poświęcona była zagadnieniom efektywności energetycznej systemów HVAC. Jednym z prelegentów konferencji był Michał Zalewski, Kierownik Sekcji Szkoleń w Grupie KLIMA-THERM, który omówił zagadnienie stosowania układów z odzyskiem ciepła w systemach klimatyzacji bezpośredniej i pośredniej.