Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

NOWY SEZON SZKOLENIOWY W AKADEMII KLIMA-THERM

Nowy sezon szkoleniowy w Akademii KLIMA-THERM

 

Jak co roku, od października b.r. Akademia KLIMA-THERM zaprasza na nowy cykl szkoleń w ramach programu Autoryzowanego Partnera Serwisowego – dla firm współpracujących w zakresie montażu i serwisu urządzeń z grupy KLIMA-THERM (Fujitsu, CLINT, COTES).

 

W 2012 roku roku wprowadzony został do sprzedaży nowej generacji system klimatyzacji i ogrzewania AIRSTAGE VRF J-II oraz nowy system klimatyzacji z odzyskiem ciepła VRF VR-II Fujitsu General Limited. Zapoznanie naszych autoryzowanych przedstawicieli oraz projektantów z tymi produktami będzie stanowić dla nas najważniejsze zadanie na ten rok. Jednocześnie będziemy chcieli Panstwu przedstawić całą gamę urządzeń do produkcji wody lodowej oraz nowych systemów klimatyzacji i ogrzewania będących uzupełnieniem układów bezpośredniego odparowania FUJITSU GENERAL.

 

Nowy sezon szkoleniowy zapowiada się bardzo interesująco dlatego już teraz zachęcamy do zapisów na szkolenia. W celu uzyskania szczegółowych informacji nt. aktualnego programu szkoleń Akademii KLIMA-THERM prosimy o kontakt z naszymi  regionalnymi biurami i przedstawicielstwami  lub mail na adres: akademia@klima-therm.pl