Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

O firmie

Klimatyzacja i wentylacja – optymalne rozwiązania

O firmie KLIMA-THERM

Filarem działalności firmy KLIMA-THERM jest projektowanie systemów klimatyzacji, dostarczanie urządzeń HVACR, montaż klimatyzatorów i urządzeń klimatyzacyjnych, a także szeroki zakres usług związanych z serwisem klimatyzacji i wentylacji.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, w trosce o ich dobre samopoczucie i komfort, firma gwarantuje urządzenia o wysokiej klasie konstrukcyjnej i technologicznej, a działalność firmy potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2008 - normą, której przedmiotem jest zgodność produktów i usług z ustalonymi wymaganiami Klientów.

 

Jednocześnie w trosce o ochronę środowiska KLIMA-THERM dostarcza urządzenia zapewniające wysoką wydajność dostosowaną do aktualnego zapotrzebowania obiektu na chłód lub ciepło, które charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii (klasa energetyczna od A do A+++).

 

ecowave w KLIMA-THERM to kompleksowe podejście do ochrony Środowiska. 

 

Wysoka jakość oraz rozbudowana oferta klimatyzatorów i innych urządzeń, pozwalają spełniać wszelkie oczekiwania Klienta związane z klimatyzacją komfortu i ogrzewaniem, a także usuwaniem wilgoci oraz kontrolą wilgoci powietrza w pomieszczeniach.

 

Firma oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę w zakresie projektowania, dostawy, montażu oraz serwisu urządzeń dla klimatyzacji i ogrzewania obiektów oraz procesów osuszania powietrza.