Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

GRUPA KLIMA-THERM W NOWEJ ODSŁONIE

Grupa KLIMA-THERM w nowej odsłonie 

 

Podążając za najnowszymi trendami rządzącymi w świecie wirtualnych mediów, firma  KLIMA-THERM przygotowała dla Państwa nowy e-Newsletter Dystrybutorów FUJITSU z najświeższymi informacjami z Grupy KLIMA-THERM. Newsletter rozsyłany do Państwa drogą mailową zastąpi dotychczasowy Biuletyn FUJITSU dostępny w formie pliku PDF. Liczymy, że nowa forma kontaktu z Państwem spodoba się i pozwoli jeszcze szybciej i łatwiej znaleźć interesujące informacje.

 

Z dniem 3 września br. ruszyła także nowa strona internetowa KLIMA-THERM – dostępna pod dotychczasowym adresem www.klima-therm.pl. Strona zyskała zupełnie nową szatę graficzną, nowy layout odpowiada obowiązującym obecnie standardom - prosto, czytelnie, intuicyjnie i w nowoczesnym design’ie. Stronę wzbogacono o kilka nowoczesnych rozwiązań i użytecznych narzędzi. W zakładce SIEĆ SPRZEDAŻY pojawiła się aktywna mapa z lokalizatorem GPS firm partnerskich, dzięki której kontakt z najbliższym dystrybutorem współpracującym z KLIMA-THERM stał się wygodniejszy i prostszy. Nowością są również formularze on-line w dziale SERWIS przygotowane w trosce o poprawę jakości obsługi klienta.

 

Dopełnieniem nowoczesnego wizerunku firmy KLMA-THERM w mediach elektronicznych jest fanpage stworzony na portalu społecznościowym Facebook, który funkcjonuje  pod hasłem Kocham Świeże Powietrze. Profil propaguje świeże powietrze w szerokim ujęciu, od aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu po klimatyczne miejsca i  promocję świeżego powietrza w domu, biurze uzyskiwane dzięki klimatyzacji powietrza FUJITSU. Dołącz do nas już dziś! Facebook

 

Nowa odsłona KLIMA-THERM w Internecie została podyktowana ciągle zmieniającymi się potrzebami i oczekiwaniami polskich internautów. Nowy styl życia, nowe trendy wynikające ze zmian zachowań konsumentów, którzy oczekują łatwego dostępu do informacji, wszechogarniająca technologia nowej generacji – to główne przesłanki, które wzięliśmy pod uwagę przy tworzeniu nowej strony internetowej.