Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

REGIONALNA PROMOCJA MARKI FUJITSU

Regionalna promocja marki FUJITSU

 

 Sezon letni to doskonała okazja do promocji marki FUJITSU w plenerze. Dzięki aktywności Naszych Dystrybutorów marka FUJITSU była promowana w całej Polsce.

 

W ostatnich dniach maja PPHU Przemko obchodziło 20-lecie swojego istnienia i z tej okazji zorganizowano festyn dla mieszkańców Łomży. W czerwcu mieliśmy okazję być obecni także w Tleniu koło Chojnic na obchodach Dnia Dziecka za sprawą firmy MIRTOR z Torunia oraz w Rąbieniu koło Łodzi – na festynie rodzinnym zorganizowanym przez Naszego Dystrybutora – firmę Ekowent. W Lubaniu firma Nowech była współorganizatorem kilkudniowych obchodów Dni Lubania, gdzie na każdym kroku mogliśmy się natknąć na materiały promocyjne FUJITSU.

 

Piękna pogoda, świeże powietrze oraz mnóstwo atrakcji sprawiają że takie imprezy są licznie odwiedzane przez wiele osób, a co za tym idzie mają ogromny potencjał handlowy. Dziękujemy firmom Przemko, MIRTOR, Ekowent oraz Nowech za wspaniałą promocję marki FUJITSU!