Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

REKLAMA FUJITSU W PRASIE I INTERNECIE

Reklama FUJITSU w prasie i Internecie - wsparcie dla dystrybutorów FUJITSU

Podążając za Państwa oczekiwaniami, nieustannie wzmacniamy wizerunek marki Fujitsu poprzez promocję w prasie i Internecie. W ostatnich miesiącach ukazały się reklamy produktowo- wizerunkowe w następujących tytułach prasy codziennej: Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Puls Biznesu; oraz w tytułach branżowych: Rynek Instalacyjny, Chłodnictwo & Klimatyzacja, Murator Mazowiecki, Budujemy Dom, Technika Chłodnicza i Klimatyzacyjna, Systemy Instalacyjne, Katalog IRBJ – Instalacje, Własny Dom, Builder (dodatek: Systemy Grzewcze, Wentylacja, Klimatyzacja), Facility Manager, Modern Office Manager.

Uzupełnieniem reklamy prasowej jest nasza aktywność w internecie. Aktualnie jesteśmy obecni na następujących portalach: www.wentylacja.com.pl, www.klimatyzacja.pl, zumi.pl. Ponadto wysłaliśmy ok. 700 tys. maili z reklamą FUJITSU do użytkowników portalu ONET.PL oraz nieustannie prowadzimy kampanię linków sponsorowanych dla słowa ‘klimatyzacja’ zapewniającą nam wysokie miejsce w wyszukiwarce Google (po wpisaniu słowa ‘klimatyzacja’), można nas także znaleźć na Facebook.com pod hasłem Kocham Świeże Powietrze.

Liczymy, że jesteście Państwo usatysfakcjonowani wsparciem reklamowym ze strony KLIMA-THERM, które ma na celu wzmocnić i na dobre zagościć w świadomości odbiorców marki FUJITSU, a także przyczynić się do wzrostu sprzedaży produktów.

Życzymy powodzenia i sukcesów handlowych!