Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

URZĄDZENIA CLINT WYRÓŻNIONE CERTYFIKATEM EUROVENT

Urządzenia CLINT  wyróżnione certyfikatem Eurovent

 

Mamy przyjemność poinformować Państwa o przyznaniu przez Eurovent Certification Comittee* firmie G.I. Industrial Holding SPA certyfikatu Eurovent dla agregatów wody lodowej oraz pomp ciepła marki CLINT.

  

Eurovent wydał certyfikat zatwierdzający informacje o urządzeniach marki CLINT, zawarte w dokumentacji technicznej oraz handlowej. Uzyskany certyfikat to potwierdzenie rygorystyczności metod, nieprzerwanie stosowanych przez Dział Techniczny firmy G.I. Industrial Holding SPA na etapie projektowania i rozwoju produktów. Co więcej, jest to dowód na niezawodność urządzeń marki CLINT oraz wysoki poziom wiedzy specjalistycznej pracowników związanych z produkcją urządzeń.

 

Pełna lista produktów objętych certyfikatem dostępna jest na stronie www.eurovent-certification.com

 

 

* EUROVENT CERTIFICATION COMPANY jest branżową organizacją europejskich producentów urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Instytucja tajest uprawniona do wydawania certyfikatów EUROVENT, które umożliwiają otrzymanie przez projektanta czy inwestora pewności, iż oferowany wyrób poprzez parametry zawarte w katalogach wydruk danych technicznych wygenerowany w programie doboru urządzeń spełnia oczekiwania i deklarowane wymogi techniczne.