Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Projekt EFS

 

Informacje o projekcie "Akademia Pracowników KLIMA-THERM"

 

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU SZKOLENIOWEGO „Akademia Pracowników KLIMA-THERM”

 

Z końcem czerwca 2012 firma KLMA-THERM zakończyła realizację projektu szkoleniowego „Akademia Pracowników KLIMA-THERM” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Projekt rozpoczął się w czerwcu 2011 i trwał rok. Wartość zrealizowanego projektu szkoleniowego to kwota: 1.089.915,00 zł; otrzymane dofiannsowanie wyniosło: 762 940,50 zł czyli 70% wartości projektu. 

 

W czasie tego roku zrealizowano szkolenia z zakresu 26 tematów, dedykowanych głównie podniesieniu kompetencji handlowych, doskonaleniu umiejętności prowadzenia negocjacji, budowania i zarządzania zespołem. Wszystkie tematy szkoleniowe dobrane w projekcie, miały wspierać rozwój i doskonalić umiejętności obsługi klientów, w celu podniesienia efektywności współpracy handlowej z naszą spółką. Odbyły się także szkolenia specjalistyczne: z zakresu nowoczesnych narzędzi marketingowych, prawa pracy czy prawa spółek handlowych.

 

Projekt  "Akademia Pracowników KLIMA-THERM” w liczbach prezentuje się następująco:

 

  • 132 zrealizowane dni szkoleniowe
  • 158 osób wzięło czynny udział w projekcie. W firmie KLIMA-THERM nie było jednego pracownika, który nie wziąłby udziału w choć jednym szkoleniu
  • 1049 uczestników na wszystkich tematach szkoleń (z uwzględnieniem osób powtarzających się na kilku tematach)
  • 11 688 uczestniko-godzin (z zaplanowanych w projekcie 12 520) co daje współczynnik wykorzystania realizacji założeń na poziomie 93%.

 

 

  
Kapitał ludzki narodowa strategia spójnościPARPUnia Europejska Europejski Fundusz Społeczny
 Akademia pracowników Klima-Therm