Serwisant urządzeń klimatyzacyjnych

SERWISANT URZĄDZEŃ KLIMATYZACYJNYCH

Region działania: Warszawa, województwo mazowieckie

Zadania:

obsługa serwisowa klientów na podległym obszarze, wykonywania napraw, usuwanie usterek, przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie w kierunku branżowym (mechanika, budowa maszyn, inżynieria środowiska itp)
  • doświadczenie w serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych i instalacji chłodniczych
  • znajomość podstaw elektroniki/elektrotechniki
  • preferowane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę w zadaniowym systemie czasu pracy
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię półroczną zależną od wyników pracy
  • Wpływ na planowanie czasu pracy, wysoką samodzielność
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer
  • Możliwość korzystania z pakietu ubezpieczenia zdrowotnego Medicover

Aplikacje zawierające informacje o przebiegu pracy zawodowej wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy przesyłać:

mailem: praca@klima-therm.pl

lub na adres: KLIMA-THERM S.A, ul. Budowlanych 48, 80-298 Gdańsk

Informujemy, że po zakończonym procesie rekrutacji wszystkie przysłane CV zostaną zniszczone. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.