Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Kariera

Kariera

KLIMA-THERM, firma założona w 1996 roku w Polsce, dziś stanowi Grupę spółek o zasięgu międzynarodowym, w skład której wchodzą: działające na rynku polskim - KLIMA-THERM S.A, KLIMOR S.A. oraz FG Poland S.A., a na rynkach zagranicznych - FG Nordic AB w Szwecji (Goeteborg), FG Finland OY z siedzibą w Helsinkach oraz FB Baltics OU w Estonii (Tallin). W roku 2014 zatrudnienie wynosiło ponad 300 pracowników w czterech krajach, a obroty osiągnęły blisko 260 mln złotych.


KLIMA-THERM S.A. w Polsce jest liderem w zakresie projektowania systemów klimatyzacji, dostarczania urządzeń klimatyzacyjnych oraz ich serwisu.

 

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy, zespół naszych Pracowników stale się powiększa. Jako Pracodawca dokładamy starań, by tworzyć przyjazne i efektywne środowisko pracy, udostępniając niezbędne narzędzia pracy, wdrażając sprawdzone standardy zarządzania personelem, oferując bogatą gamę szkoleń zarówno produktowych jak i rozwijających kompetencje osobowościowe. Dbamy o integrację pracowników, atrakcyjne warunki wynagrodzenia, możliwości awansu i rozwoju w naszych strukturach. Pracujemy zespołowo, dzieląc się i ciesząc sukcesami oraz dbając wspólnie o zachowanie pozycji lidera na rynku. Cenimy otwartą komunikację, przyjazną atmosferę pracy i samodzielność naszych Pracowników.

 

Jako Grupa działająca przede wszystkim w branży technicznej, najbogatsze możliwości zatrudnienia adresujemy do kandydatów posiadających wiedzę z zakresu klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa oraz dziedzin pokrewnych (mechanika i budowa maszyn, automatyka, inżynieria sanitarna itp). Chętnie wspieramy absolwentów wydziałów technicznych, oferując im możliwości praktyk zawodowych i staży w ciągu roku, w biurze Gdańsku lub w Warszawie, a w efekcie często stałą pracę w jednej z naszych spółek. Co roku spotykamy się ze studentami w ramach Inżynierskich Targów Pracy na Politechnice Gdańskiej i Warszawskiej. Wyniki plebiscytu Pracodawca dla Inżyniera .

 

Struktura organizacyjna w naszych spółkach stwarza możliwości rozwoju w następujących działach:

 • Dział Techniczny
 • Dział Projektowy
 • Dział Handlowy
 • Dział Logistyki i Eksportu
 • Dział Marketingu
 • Dział Obsługi Klienta
 • Dział Zakupów
 • Dział Księgowości i Finansów
 • Dział Informatyki
 • Dział Personalny
 • Dział Szkoleń
 • Magazyn
 • Dział Administracji

 

Zachęcamy do złożenia aplikacji w naszej firmie. Jeśli wolisz, możesz skorzystać z gotowego wzoru aplikacji zgłoszeniowej lub wysłać CV na adres: praca@klima-therm.pl. Zapoznaj się z dostępnymi ofertami pracy lub prześlij swoje CV, by nas zainteresować swoimi kwalifikacjami. Czekamy na Ciebie!

 

 

PRAKTYKI LETNIE

 

Na mocy umów z Politechniką Gdańską i Politechniką Warszawską, co roku organizujemy w naszych spółkach bezpłatne praktyki studenckie. Staramy się by praktyki umożliwiały studentom realizację faktycznych na danym stanowisku zadań. Nauka odbywa się pod okiem specjalistów, posiadających wysokie kwalifikacje dydaktyczne. W trakcie praktyk studenci mają możliwość odbycia szkolenia produktowego, podczas którego poznają oferowane przez nas urządzenia, zasady ich działania, stosowane rozwiązania techniczne i ekologiczne. Szkolenie prowadzone w laboratorium Akademii KLIMA-THERM w Gdańsku umożliwia cenne zderzenie posiadanej z uczelni wiedzy teoretycznej z praktyką działania urządzeń.

Praktyki odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, w biurach w Gdańsku i Warszawie.

 

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości odbycia praktyk u nas, wyślij swoje zgłoszenie (CV) na adres: praca@klima-therm.pl ze wskazaniem działu, jaki Cię interesuje, terminu i czasu trwania obowiązkowej praktyki.

 

Praktyki możesz odbyć w następujących działach:

- dział serwisu (praca z urządzeniami, budowa i działanie urządzeń, naprawy, przeglądy, konserwacja sprzętu)

- dział projektowy (projektowanie instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z wykorzystaniem Auto CAD)

- dział księgowości (prace biurowe, podstawy księgowości, dekretacji dokumentów, archiwizacja)

- dział informatyki (prace administracyjne)* Jednocześnie, informujemy, ze zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych nie mamy prawa przechowywać i wykorzystywać CV bez Państwa zgody. Osoby zainteresowane aplikowaniem na konkretne stanowisko prosimy o dopisanie informacji "wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych przez firmę KLIMA - THERM S.A w procesie rekrutacji na stanowisko ... .". Jeśli kierują Państwo do nas CV samodzielnie, z myślą o projektach w przyszłości, proszę o dopisanie informacji "wyrażam zgodę na przechowanie i wykorzystanie mojej aplikacji we wszystkich procesach rekrutacyjnych prowadzonych w firmie KLIMA-THERM S.A w okresie ... ... ... ." Niestety, aplikacje przesłane przez Państwa, bez powyższej zgody, zostaną przez nas komisyjnie zniszczone i nie wezmą udziału w procesie rekrutacji.