Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

FAQ

(ang. Frequently Asked Qestions ) to zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dotyczących klimatyzacji FUJITSU. FAQ został stworzony z myślą o ułatwieniu użytkownikom obsługi urządzeń. Jeżeli nie możesz znaleźć na stronie odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy do kontaktu z Autoryzowanym Przedstawicielem  (adresy znajdują się zakładce "Sieć Sprzedaży) lub Działem Serwisu KLIMA-THERM.

 

Zapraszamy również do czynnego udziału w rozwoju FAQ. Propozycje pytań można przesłac korzystając z formularza.

Informacje PODSTAWOWE
Informacje PODSTAWOWE

Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami na temat klimatyzatorów. Znajdujące się tu informacje pomogą użytkownikom zrozumieć sposób działania oraz kryteria doboru urządzeń.

Pierwsza POMOC
Pierwsza POMOC

Użytkownicy klimatyzacji, którzy mają jakikolwiek problem z działaniem urządzenia, znajdą w tym miejscu podstawowe informacje, umożliwiające samodzielne sprawdzenie i wyeliminowanie usterki lub zdiagnozowanie awarii przed przyjazdem ekipy serwisowej.

Zadaj PYTANIE
Zadaj PYTANIE

Formularz zapytania