Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

NOWA GAMA PRODUKTÓW W OFERCIE KLIMA-THERM - CLINT

NOWA GAMA PRODUKTÓW W OFERCIE KLIMA-THERM - CLINT

2007/10/19

Firma Klima- Therm wprowadziła do swojej oferty nową gamę produktów z grupy klima-konwektorów wentylatorowych: agregaty wody lodowej oraz jednostki skraplające marki CLINT.

Marka CLINT należąca do holdingu G.I. , to kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży chłodniczej i klimatyzacji. Firma oferuje kompletną propozycję urządzeń dla systemów klimatyzacji centralnej budynków mieszkalnych, handlowych i przemysłowych. CLINT skupia się na poszukiwaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań, technologii oraz czynników chłodniczych, które spełniają rygorystyczne wymagania norm branżowych i dyrektyw w zakresie ochrony środowiska naturalnego oraz niskiego zużycia energii elektrycznej, jednocześnie gwarantując wysokie współczynniki energetyczne COP. CLINT jest gwarancją wymaganego przez Klienta komfortu o wysokich walorach funkcjonalnych, najwyższych standardach produkcji w konkurencyjnej cenie.

Nowa gama produktowa CLINT dostępna w ofercie KLIMA-THERM łączy szeroki zakres rozwiązań poszukiwanych na rynku, konkurencyjną cenę oraz krótki termin realizacji.