Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Nowy cennik FUJITSU 2018/19

Nowy cennik FUJITSU 2018/19

2018/07/02

Zapraszamy do zapoznania się z nowym Cennikiem urządzeń klimatyzacyjnych Split i Multi Split FUJITSU 2018/19, który obowiązuje od dnia 01 lipca br. do odwołania.


W dobie rosnących cen na rynku, związanych ze wzrostem kosztów materiałów, chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę. Dlatego z przyjemnością informujemy, iż utrzymaliśmy ceny na dotychczasowym poziomie, a na wybrane urządzenia proponujemy nowe, niższe nawet o 5% ceny.


W naszej ofercie pojawiły się kolejne urządzenia pracujące w oparciu o ekologiczny czynnik R32 (Serie KMTA, KGTA), a także nowe systemy wentylacyjne KLIMA-THERM (nowe rekuperatory KCX, KCO). Cennik FUJITSU 2018/19 wzbogaca ponadto nowa pozycja: agregaty do central wentylacyjnych, co jest odpowiedzią na potrzeby ofertowe naszych Klientów.


Głęboko wierzymy, iż aktualnie obowiązujące ceny, jak również rozbudowana oferta produktowa, przełożą się na utrzymanie pozytywnego trendu w sprzedaży, czego życzymy wszystkim Autoryzowanym Dystrybutorom i Partnerom marki Fujitsu!