Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Dokumentacja zawsze pod ręką – KLIMA-THERM udostępnia mobilną aplikację!

Dokumentacja zawsze pod ręką – KLIMA-THERM udostępnia mobilną aplikację!

2017/06/19

Z myślą o wygodzie klientów, firma KLIMA-THERM wdrożyła mobilną aplikację na smartfony z systemem Android, która umożliwia dostęp do dokumentacji technicznej urządzeń z oferty marek FUJITSU oraz KLIMA-THERM.

 

Aplikacja pozwala na wygodne i szybkie przeglądanie specyfikacji, danych technicznych, dokumentacji montażowej oraz serwisowej w oparciu o prosty i intuicyjny mechanizm. Bezpośrednio z poziomu aplikacji możliwe jest dodawanie urządzeń do "ulubionych" tak, aby w przyszłości użytkownicy mieli ułatwiony dostęp do dokumentacji najbardziej popularnych, preferowanych przez siebie produktów. Program opracowano również w wersji anglojęzycznej.

 

Aplikacja dedykowana jest wyłącznie klientom współpracującym z firmą KLIMA-THERM. Aby z niej skorzystać, należy pobrać software ze sklepu Google Play, a przy pierwszym logowaniu podać numer Klienta (numer SAP) oraz NIP. Przy kolejnych uruchomieniach aplikacji ponowne wprowadzenie danych nie jest już konieczne. Klienci mogą korzystać z aplikacji na wielu urządzeniach przenośnych, a dane będą się między nimi synchronizowały w sposób automatyczny – czyli produkty raz zapisane jako "ulubione", będą dostępne na wszystkich urządzenia - bez konieczności wykonania dodatkowych czynności.

 

Aplikacja z dokumentacją to narzędzie rozwojowe. Już dzisiaj zaplanowane są kolejne jego aktualizacje, w tym również rozszerzenia o dodatkowe funkcjonalności. W planach jest ponadto opracowanie aplikacji w wersji na smartfony z systemem iOS.

 

Życzymy Państwu przyjemnego, mobilnego użytkowania!

Nasza aplikacja jest do pobrania tu: [pobierz]