Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Nowy Katalog SPLIT FUJITSU 2017

Nowy Katalog SPLIT FUJITSU 2017

2017/06/02

Informujemy, że od dziś jest dostępny katalog, prezentujący szeroką ofertę urządzeń marki FUJITSU, w tym tegoroczne nowości.

 

Po raz pierwszy w katalogu FUJITSU zostały zaprezentowane: klimatyzator ścienny Nocria dual blaster; seria klimatyzatorów typu nordic – ASYG.. LZ; ciche urządzenia kanałowe zwarte (mini) ARYG ..LSLAP – idealnie sprawdzające się w branży hotelowej, seria klimatyzatorów ściennych ASYK KG z nowym czynnikiem – dostępna w drugiej połowie roku. Co więcej, w ofercie pojawiło się kilka urządzeń w nowym wydaniu: modeli ściennych popularnej serii ASYG .. LM – LMCE oraz klimatyzatory kanałowe z serii ARYG ..LHTA (72 i 90). Dodatkowo zostały wprowadzone: rozszerzenie palety opcji o nowe kolory maskownic urządzeń kasetonowych oraz nowe sterowniki przewodowe z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem.

 

Warto dodać, iż katalog został wzbogacony o nowe oznaczenia dotyczące następujących cech produktów: gwarancja 10 i 5 lat, WiFi w standardzie i opcji oraz przyjazny środowisku czynnik R32.

Zachęcamy do pobrania nowego Katalogu SPLIT 2017.