Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Grupa KLIMA-THERM na targach Forum Wentylacja- Salon Klimatyzacja 2017

Grupa KLIMA-THERM na targach Forum Wentylacja- Salon Klimatyzacja 2017

2017/03/13

 

Grupa KLIMA-THERM po raz kolejny wzięła udział w 15. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja”, która odbyła się 7 i 8 marca w Warszawie. Głównym celem uczestnictwa Grupy KLIMA-THERM w wydarzeniu była prezentacja najnowszej oferty produktowej, jak również podkreślenie wizerunku firmy jako lidera branży HVAC.

 

Dominująca, biała kolorystyka liczącego aż 80 m kw. stoiska Grupy KLIMA-THERM doskonale uwydatniła nową identyfikację wizualną firmy wprowadzoną z początkiem bieżącego roku, jak również stanowiła spójne tło do prezentacji najciekawszych produktów klimatyzacyjnych i wentylacyjnych z portfolio kluczowych spółek Grupy – KLIMA-THERM, KLIMOR i FG Poland.

 

Wśród wystawionych nowości marki FUJITSU szczególnym zainteresowaniem odwiedzających cieszył się najnowszy, unikalny pod kątem designu oraz optymalizacji nawiewu powietrza klimatyzator ścienny Split NOCRIA X Dual Blaster. Uwagę zwracał również innowacyjny, energooszczędny system oparty na agregacie zewnętrznym VRF J-III L w połączeniu z panelem solarnym SOLAR COOL. Prezentacją produktową firmy KLIMA-THERM dopełniła gazowa pompa ciepła w wersji agregatu skraplającego japońskiej marki YANMAR eksponowana na Arenie Technologii.

 

„Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” to największe wydarzenie branżowe skupiające kluczowych producentów i dostawców branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. W tym roku wystawę zorganizowano po raz 15.

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM KLIENTOM I PARTNEROM BIZNESOWYM,
KTÓRZY TAK LICZNIE ODWIEDZILI STOISKO GRUPY KLIMA-THERM!