Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Zapraszamy na targi FORUM WENTYLACJA 2017

Zapraszamy na targi FORUM WENTYLACJA 2017

2017/02/14

KLIMA-THERM weźmie udział w nadchodzącej, 15. edycji branżowej wystawy „Forum Wentylacja- Salon Klimatyzacja”, która odbędzie się 7 i 8 marca w Warszawie.

 

Wśród nowości produktowych, które zostaną zaprezentowane na stoisku Grupy KLIMA-THERM – skupiającym kluczowe, powiązane kapitałowo spółki, na szczególną uwagę zasługuje innowacyjny, energooszczędny system oparty na agregacie zewnętrznym FUJITSU VRF J-III L w połączeniu z panelem solarnym SOLAR COOL. Rozwiązanie to zostało zgłoszone do konkursu na „Najciekawszy Produkt” wystawy, w którym zwiedzający wytypują najciekawsze ich zdaniem urządzenia eksponowane podczas Forum. KLIMA-THERM zaprezentuje również najnowszy, unikalny pod kątem designu oraz optymalizacji nawiewu powietrza klimatyzator ścienny FUJITSU Split NOCRIA X Dual Blaster. Z kolei na Arenie Technologii, w specjalnej strefie ekspozycyjnej dedykowanej systemom VRF, firma wystawi gazową pompę ciepła w wersji agregatu skraplającego japońskiej marki YANMAR.

 

Międzynarodowe targi techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej „Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja” to największa w Polsce, specjalistyczna wystawa dedykowana branży HVACR. Więcej informacji: http://www.forumwentylacja.pl/.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO GRUPY KLIMA-THERM!

ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO GŁOSOWANIA NA SYSTEM FUJITSU VRF J-III L & SOLAR COOL!