Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Ruszyła kolejna edycja Programu motywacyjnego dla Partnerów FUJITSU: "VIVA BRASIL!"

Ruszyła kolejna edycja Programu motywacyjnego dla Partnerów FUJITSU: "VIVA BRASIL!"

2016/03/23

W marcu br. podczas Konferencji dla Dystrybutorów FUJITSU firma KLIMA-THERM oficjalnie zaprezentowała tegoroczną, czwartą już edycję Programu Wsparcia Sprzedaży „Poznaj Klimat” skierowanego do swoich Partnerów handlowych. Wdrożony przez KLIMA-THERM Program, tym razem  zatytułowany VIVA BRASIL, to nowa odsłona z sukcesem realizowanego kolejny rok z rzędu projektu marketingowego wspierającego sprzedaż urządzeń marki FUJITSU.

 

Unikatowe narzędzie motywacyjne, stworzone z myślą o nagradzaniu najaktywniejszych sprzedażowo Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) FUJITSU, daje szansę wszystkim zarejestrowanym uczestnikom na zdobycie atrakcyjnych nagród w czasie całego roku trwania programu. W tegorocznej edycji, której towarzyszyć będą liczne, osobno premiowane promocje, quizy i konkursy, uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wartościowych nagród rzeczowych oraz wygrania wycieczki all inclusive. Nagrodę główną w 4. Edycji, a tym samym motyw przewodni komunikacji marketingowej realizowanej w Programie „Poznaj Klimat”, stanowić będzie wspaniała wyprawa do kraju słońca, niezwykłej przyrody, miejsca słynącego z Samby i plaży Copacabany – Brazylii.

 

- Nie mamy wątpliwości, iż Program „Poznaj Klimat” w naszej branży jest inicjatywą wyjątkową, bezkonkurencyjną względem innych, typowo lojalnościowych projektów. Przejrzyste zasady, atrakcyjne nagrody dla wszystkich zarejestrowanych uczestników, a dla najbardziej wytrwałych możliwość przeżycia niezapomnianej przygody – ekskluzywnej wyprawy, adekwatnej do jakości premium reprezentowanej przez produkty marki FUJITSU – podkreśla atuty programu Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych.

 

Uruchomieniu kolejnej edycji towarzyszyło jak zwykle odświeżenie kreacji i wprowadzenie wzbogaconej o nowe narzędzia platformy internetowej, w tym możliwości responsywnego nawigowania na urządzeniach mobilnych. To jednak nie wszystko, ponieważ zgodnie z płynącymi z badania satysfakcji grupy celowej oczekiwań poszerzono m.in. katalog nagród oraz wprowadzono inne udogodnienia takie jak panel edukacyjny, czy osobny ranking na urządzenia ścienne RAC, gdzie wyniki nagradzane będą dodatkowo.

 

- Już po raz czwarty dajemy możliwość Autoryzowanym Dystrybutorom oraz Instalatorom FUJITSU wzięcia udziału w rywalizacji o atrakcyjne nagrody w Programie „Poznaj Klimat”. Jesteśmy dumni z faktu, iż z edycji na edycję rośnie liczba uczestników biorących udział w naszym marketingowym przedsięwzięciu, co przy jednoczesnym wzroście aktywności sprzedaży przypadającej na uczestnika najlepiej świadczy o sukcesie tego projektu. Już dziś zapraszamy do rejestracji na stronie www.poznaj-klimat.pl i życzymy wszystkim uczestnikom jak najwyższego miejsca w rankingu! – podsumowuje Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM.