Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Katalog klimakonwektorów marki SABIANA już dostępny!

Katalog klimakonwektorów marki SABIANA już dostępny!

2013/12/13

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem klimakonwektorów renomowanego włoskiego producenta marki SABIANA.

 

Katalog  do pobrania >>>

  SABIANA   posiada w swojej ofercie nowoczesne energooszczędne klimakonwektory do zastosowania w systemach wody lodowej. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów:  stalowe malowane proszkowo obudowy, izolacja z pianki poliuretanowej, polipropylenowe regenerowane filtry, szeroka gama wymienników miedziano-aluminiowych , oraz duży wybór sterowników pozwalają na realizację każdej konfiguracji montażu. Nowatorski system sterowania SABIANET lub FREE SABIANA zapewnia użytkownikowi wygodę i ergonomię obsługi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urządzeń SABIANA oferowanych przez KLIMA-THERM S.A. >>

 

Sabiana to włoski producent urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, który aktualnie zatrudnia 180 osób w dwóch fabrykach produkcyjnych w pobliżu Mediolanu. Powierzchnia produkcyjna o łącznej wielkości 30 000 m² posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe. Firma posiada 45 przedstawicielstw handlowych we Włoszech, ponad 50 dystrybutorów w Europie, Ameryce Północnej i na Środkowym Wschodzie, a jej roczne wyniki sprzedaży sięgają poziomu około 73 milionów euro (2012). Sabiana produkuje klimakonwektory od 1980 roku i jest europejskim liderem w tej branży. W 1996 roku Firma wdrożyła system zarządzania jakością i uzyskała certyfikat ISO 9001 (obecnie EN ISO 9001:2000).