Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

Nowy katalog urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU SPLIT i MULTI na 2013 rok

Nowy katalog urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU SPLIT i MULTI na 2013 rok

2013/04/23

Zapraszamy do zapoznania się z naszym nowym katalogiem urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU typu SPLIT i MULTI SPLIT – na 2013 rok.

 

Katalog  do pobrania >>>

 

 

 

W roku 2013 FUJITSU GENERAL Limited przygotował ofertę klimatyzatorów SPLIT, które realizują koncepcję produktową konsekwentnie wdrażaną przez koncern już od kilku lat, na którą składa się wysoka jakość urządzeń, nowoczesny design, przyjazna obsługa oraz wysokie wskaźniki efektywności energetycznej.

 

Przyglądając się tegorocznej ofercie widzimy, że seria jednostek ściennych ASYG...LT oraz ASYG...LU została doskonale przystosowana do nowych wymogów unijnych (dotyczących efektywności energetycznej) i bez modyfikacji osiąga najwyższe wskaźniki efektywności SEER 8,5 i 7,1. Model ASYG...LE został zastąpiony modelem o symbolu ASYG...LM a zmiany dotyczą zarówno podzespołów, jak i obudowy. Dzięki temu jednostka ta uzyskała klasę energetyczną A++.

 

Nowy rok to również kontynuacja unifikacji jednostek wewnętrznych dla systemów SPLIT i MULTISPLIT. W nowej ofercie jednostki ścienne do systemu MULTI o symbolach ASYG...LJ zostały zastąpione jednostkami, które współpracują też z systemami SPLIT ASYG...LM. Jest to już ostatni etap unifikacji – dzięki niemu produkty FUJITSU osiągnęły pełną wymienność pomiędzy systemami SPLIT i MULTI.

 

Reasumując, w naszej ofercie pojawiło się aż 30 nowych jednostek, które są odzwierciedleniem wdrażania najnowszych technologii w urządzeniach klimatyzacyjnych typu SPLIT.