Nasz serwis używa plików cookie do prawidłowego działania strony. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej.
Close

KLIMA-THERM po raz kolejny Gazelą Biznesu!

KLIMA-THERM po raz kolejny Gazelą Biznesu!

2013/03/11

Kolejny rok z rzędu firma KLIMA-THERM S.A. została wyróżniona prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2012 podczas trzynastej edycji rankingu organizowanego przez redakcję dziennika "Puls Biznesu". Uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów i statuetek dla firm z województwa mazowieckiego odbyło się 5 marca br. w Centrum Produkcji Filmowo–Telewizyjnej ATM Studio w Warszawie podczas uroczystej Gali Finałowej. Wyróżnienie z ramienia KLIMA-THERM S.A. odebrała Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR.

 

Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się polskich, małych i średnich firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.

Autorem rankingu  jest Coface Poland - wywiadownia gospodarcza wyspecjalizowana w gromadzeniu i opracowywaniu informacji o firmach.